1+1

Venita Bio Natural Care

zvlhčujúci šampón na suché a poškodené vlasy, 100 ml

5.0
Zverejnené hodnotenia boli pridané registrovanými zákazníkmi Hebe, ale neboli potvrdené nákupom alebo použitím produktu.
DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 5 €
Venita Bio Natural Care
Venita Bio Natural Care
2 19
Bežná cena bez akcie: 2,19 €
Donáška domov: 2 - 4 dni
Posledné kúsky online
Produkt nie je k dispozícii online
PRIDANÉ

Prečítajte si viac o Venita Bio Natural Care

ID 418509
Jednotková cena: 0,73 € /100ml
Hydratačný šampón pre suché a poškodené vlasy s výťažkom aloe. Hydratuje vlasy a pokožku hlavy, upokojuje podráždenie, upokojuje a osviežuje.

Doplňujúce informácie

Bezpečnostné upozornenia: Jen pro profesionální použití. Smíchejte v poměru 1:1. POZOR: Tento výrobek může způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Řasy se nesmí barvit, pokud spotřebitel: — má vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, — zaznamenal jakoukoli reakci po barvení vlasů nebo řas, — v minulosti zaznamenal reakci na dočasné tetování černou hennou. Používejte vhodné rukavice. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. UPOZORNĚNÍ - PŘEČÍST PŘED POUŽITÍM! NEJPRVE UDĚLEJ TEST NA ALERGIGI POKOŽKY 48 HODIN PŘED KAŽDÝM POUŽITÍM TOHOTO VÝROBKU. Namíchaný substrát použIjte okamžitě. Nepoužívejte kovové předměty. Obsah: viz informace a upozornění na vnějším obalu výrobku.

Akcia: hydratačný

Typ vlasov na základe WB: Suché

Zloženie

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PEG-4 RAPESEEDAMIDE, COCO-GLUCOSIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, DICAPRYLYL ETHER, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, CITRIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM.